Je to obrovská škoda pro náš tým. Prohrát o vteřinu, to je prostě smůla. Na těch dvaceti pěti kilometrech je to fakt nic. To není ani mrknutí oka. Určitě si teďka kluci řeknou: jo, mohli jsme jet někde rychleji, mohli jsme odstartovat rychleji, ale s tím už se nedá nic dělat. Ale druhá věc je, že Omega Pharma potvrdila, že patří k těm nejlepším na světě v této disciplíně.
Nemyslím si, že by tým Orica měl nějakou zvláštní výhodu, že znal náš čas. Na takovýchto časovkách si síly moc nerozvrhujete, celý tým jede od začátku maximální hranu. Je to tak, že kdyby kluci mohli jet rychleji, taky by rychleji jeli.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











