Na šesté etapě jsem se byl na pozvání týmu podívat osobně. Všechno jsem viděl live, všechno jsme si projeli. Nevím, jestli to bylo vidět i v televizi, ale podle mě to byla extrémně nervózní etapa.

Foukal celý den hrozný vítr. Hrozí, že se peloton každou chvíli může roztrhat. I proto byl za celý den ujetý snad jen jeden závodník, bylo vidět, že peleton má nervy napnuté a nikoho nenechá ujet. Všichni se cpali dopředu, v jednu chvíli tam bylo šest háků, šest týmů jelo vedle sebe, to jasně ukazuje, že dnes byli všichni našponovaní a nikdo nechtěl nic podcenit.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se