Bývalý sparťanský fotbalista Wilfried Bony přestoupil z nizozemského Arnhemu do Swansea, s velšským účastníkem anglické Premier League dnes podepsal smlouvu na čtyři roky. ČTK o tom informoval hráčův český agent Dalibor Lacina.

"Jsme rádi, že po Spartě a Arnhemu udělal Bony další krok v kariéře a přestupem do Premier League si splnil sen. Pro Bonyho je Swansea velká výzva, těší se na spolupráci s trenérem Laudrupem," řekl Lacina.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se