Bývalý sparťanský fotbalista Wilfried Bony přestoupil z nizozemského Arnhemu do Swansea, s velšským účastníkem anglické Premier League dnes podepsal smlouvu na čtyři roky. ČTK o tom informoval hráčův český agent Dalibor Lacina.
"Jsme rádi, že po Spartě a Arnhemu udělal Bony další krok v kariéře a přestupem do Premier League si splnil sen. Pro Bonyho je Swansea velká výzva, těší se na spolupráci s trenérem Laudrupem," řekl Lacina.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









