„Byla to určitě pořádná válka,“ zamyslel se bývalý cyklokrosový šampion Zdeněk Štybar nad průběhem 14. etapy Tour de France.
„Myslím, že to byl první únik v tomhle ročníku Tour, který se podařilo dotáhnout až do konce a ještě vyhrál Matteo Trentin z našeho týmu, který tak kraloval ve třech z posledních čtyř etap. Ti kluci spolu jeli v úniku sto kilometrů a to je velká dřina. To se jede padesát – šedesát jako při časovce družstev,“ popsal situaci.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










