"Kdyby to bylo normální ligové utkání, tak řeknu, že bylo výborné, ale vzhledem k tomu, že je pohárové, výsledek je pro nás složitý," řekl plzeňský trenér Pavel Vrba po výhře 4:3 nad Željezničarem Sarajevo v prvním vzájemném utkání druhého předkola Ligy mistrů. Zdá se, že jeho hráči budou muset znovu navštívit lekci, ve které se probírá rozdíl mezi ligou a pohárem. A to má většina za sebou více než desítku duelů na mezinárodní scéně s mnohem těžšími protivníky.

Není to zdaleka poprvé, co Plzeň odehrála utkání s tak vysokým počtem gólů na obou stranách. Je to tři měsíce, co prohra 3:4 v semifinálové odvetě Poháru České pošty rozhodla o ztrátě šancí na zisk double.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se