Hokejová Sparta může plesat. Útočník Tomáš Rolinek nakonec přeci jen oblékne její dres. Pražský klub o dohodě s třiatřicetiletým kapitánem mistrů světa z roku 2010 informoval na svých webových stránkách.
"Jsem rád, že to tahle dopadlo. Po odchodu z Pardubic jsem o jiném klubu, než je Sparta, neuvažoval," prohlásil Rolinek. S holešovickým klubem byl v kontaktu od začátku června, kdy kvůli nedostatku financí skončil na východě Čech.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











