Hokejová Sparta může plesat. Útočník Tomáš Rolinek nakonec přeci jen oblékne její dres. Pražský klub o dohodě s třiatřicetiletým kapitánem mistrů světa z roku 2010 informoval na svých webových stránkách.

"Jsem rád, že to tahle dopadlo. Po odchodu z Pardubic jsem o jiném klubu, než je Sparta, neuvažoval," prohlásil Rolinek. S holešovickým klubem byl v kontaktu od začátku června, kdy kvůli nedostatku financí skončil na východě Čech.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se