Fanoušci jihočeského hokeje si mohou oddechnout. Katastrofický scénář se nekoná a vrcholový hokej se v Českých Budějovicích bude přece jenom hrát. Po přesunu HC Mountfield do Hradce Králové získali Jihočeši hradeckou licenci pro první ligu. Vedení Královských lvů se dohodlo na převodu práv s nově založeným subjektem Motor České Budějovice.

Zástupci Hradce Králové jednali o prodeji licence na první ligu i s Kolínem, nakonec se ale dohodli s Budějovicemi. Původně jevila zájem také ostravská Poruba, po oznámení podmínek však z debaty o první lize vycouvala.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se