Rosický a Arsenal - to spojení jde zkrátka k sobě. I když "Malého Mozartu" trápily na Britských ostrovech časté zdravotní problémy, v Premier League se cítil vždy spokojený a o svém klubu mluvil s tím největším respektem. Proto ani nepřekvapila jeho slova pro server Gooner Talk, což je ostatně web fanoušků Arsenalu.

"V Londýně je všechno perfektní. Je to velké a krásné město. A ani se tu nemusím o moc věcí starat, protože se stejně všechno točí kolem fotbalu," prohlásil dvaatřicetiletý středopolař, jenž dlouhodobě patří mezi oblíbence trenéra Wengera. Jelikož je ale často zraněný, francouzský elegán musí skládat sestavu bez něj.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se