Čeští zástupci v evropských pohárech vstoupili do nového ročníku fotbalové Gambrinus ligy vesměs úspěšně. Jablonec sice ztratil body po bezbrankové remíze s Brnem, nicméně Plzeň, Sparta i Liberec se radovaly z výhry.

Největší favorité nového ročníku, Sparta a Plzeň, navíc svoje soupeře pokořili vysokým skóre. Sparťané vyhráli 4:1 v Jihlavě, Plzeň dala doma "bůra" vršovické Bohemce. Brno pak v dohrávce kola na poslední chvíli vybojovalo bod s Mladou Boleslaví.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se