Čeští fanoušci formule 1 se mohou radovat. Síla tradice podpořená miliony Red Bullu dokázala vrátit Velkou cenu Rakouska zpět do kalendáře mistrovství světa. V zemi našich jižních sousedů se o body pojede znovu po jedenácti letech. Příznivci z Česka tak budou mít formuli 1 doslova za humny.

Na konání závodu se dohodli promotér šampionátu Bernie Ecclestone a rakouský miliardář Dietrich Mateschitz, spolumajitel nejlepší stáje posledních let Red Bull a stejnojmenného výrobce nápojů. Termín závodu je předběžně stanoven na 6. července 2014. Návrat do kalendáře musí ještě posvětit Mezinárodní automobilová federace, v tomto případě jde ale jen o formalitu.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se