Čeští fanoušci formule 1 se mohou radovat. Síla tradice podpořená miliony Red Bullu dokázala vrátit Velkou cenu Rakouska zpět do kalendáře mistrovství světa. V zemi našich jižních sousedů se o body pojede znovu po jedenácti letech. Příznivci z Česka tak budou mít formuli 1 doslova za humny.
Na konání závodu se dohodli promotér šampionátu Bernie Ecclestone a rakouský miliardář Dietrich Mateschitz, spolumajitel nejlepší stáje posledních let Red Bull a stejnojmenného výrobce nápojů. Termín závodu je předběžně stanoven na 6. července 2014. Návrat do kalendáře musí ještě posvětit Mezinárodní automobilová federace, v tomto případě jde ale jen o formalitu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











