Zklamání z toho, že se v příští sezoně ještě do NBA nepodívá, hodil český basketbalista Tomáš Satoranský za hlavu. Cení si zkušeností, které nabral při nedávném týdenním tréninku ve Washingtonu, jenž ho loni draftoval, ale pro příští sezonu s ním ještě nepočítá. Satoranský se společně s národním týmem začíná připravovat na zářijové mistrovství Evropy, kam se Česko probojovalo po šesti letech.

Jste zklamaný, že se v příští sezoně v dresu Washingtonu do NBA ještě nepodíváte?
Samozřejmě mě mrzí, že nebudu příští sezonu na soupisce Wizards a nebudu s nimi hrát. Když jsem se to dozvěděl, tak jsem to nijak neřešil a soustředil jsem se na to, abych si před reprezentací odpočinul.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se