Jágrův přestup, o kterém jsme informovali už v sobotu, je oficiálně uzavřen. Česká hvězda bude v příští sezoně hráčem New Jersey Devils. Klub na svém webu defiinitvně potvrdil, že s Jágrem uzavřel smlouvu. Podmínky kontraktu nebyly zveřejněny, jak je v klubu zvykem.
Jisté je, že se jedná o roční kontrakt, spekulovalo se o částce okolo čtyř milionů dolarů. Podle deníku The Record se jedná o dva miliony základního příjmu a další dva miliony bonus podle počtu odehraných zápasů. Jágr tak po působení v Pittsburghu, Washingtonu, New Yorku Rangers, Philadelphii, Dallasu a Bostonu obleče dres sedmého klubu v NHL. V novém působišti se setká s krajany Markem Židlický, ikonou New Jersey Patrikem Eliášem a také Rostislavem Oleszem, jenž přišel z Chicaga.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











