Lyžařka Šárka Strachová-Záhrobská se dočkala velice příznivé lékařské zprávy – její zátěžové testy i magnetická rezonance dopadly skvěle. Poprvé po delší době může trénovat při plné zátěži na sto procent. A tak celá její příprava začíná směřovat k návratu mezi světovou slalomářskou elitu.

Cítíte rozdíl mezi uplynulou sezonou a přípravou na letošní?
Je dost znatelný. V zimě jsem ještě musela zapomenout na plné nasazení, byla jsem často unavená, cítila jsem se slabá. Dnes se divím, že jsem se většinou vůbec protlačila do druhé desítky startovního pole. Každým týdnem se však můj stav lepšil a já doufala, že poté, co jsem se po vážném zdravotním problému vrátila do vrcholového sportu, budu zase bojovat o přední příčky. Jsem šťastná, že se mi to podařilo.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se