Viktoria Plzeň má téměř splněno. Estonské Kalju porazila na jeho hřišti 4:0 a má víc než nakročeno do play-off Ligy mistrů. Kapitán plzeňských fotbalistů Pavel Horváth nechce nic zakřiknout, dobře si ale uvědomuje, že jen naprostý kolaps Viktorie může týmu sebrat postup.

"Jsme opravdu hodně blízko. Byli bychom za obrovské pitomce, kdybychom to teď nezvládli. Fotbal je sice někdy zvláštní, ale myslím, že jsme teď jednou a půl nohou v pohárech," řekl Horváth novinářům po úterním utkání. "Byla by to obrovská ostuda, kdybychom nepostoupili," dodal.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se