Necelou půlhodinu zápasu trvalo, než vršovický Ďolíček po více než třech letech rezonoval radostí po vstřelené ligové brance. Domácí Bohemians 1905 nakonec zvítězili nad Příbramí 2:0 a fotbalovou ligu po čase obohatila tolik vyhlášená a specifická atmosféra, kterou v Ďolíčku dokážou vytvořit i čtyři tisíce diváků, jež na páteční zápas s Příbramí dorazily.

„Hrál jsem tu asi před deseti lety a nic se nezměnilo, atmosféra je tu jedinečná,“ pochvaloval si obránce Bohemians Radek Šírl, autor prvního gólu utkání. „Dolehla na mě určitá nostalgie, taky jsem tu odehrál několik utkání. Jsem rád, že se do Ďolíčku liga vrátila, protože sem patří. Liga tohle potřebuje, oddané fanoušky, kteří fandí za jakéhokoliv stavu,“ těšilo i trenéra Příbrami Františka Straku, jinak rozmrzelého z výkonu svého týmu.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se