Letošní sezona rallye neměla nadějné vyhlídky. Sebastian Loeb, devítinásobný šampion, se jí upsal jen na poloviční úvazek a začala navíc bez týmu Mini, ale hlavně po dlouhých 17 letech bez Fordu. Jejich vozy jsou ale stále k vidění – s Fordem Fiesta RS WRC řádí třeba český jezdec Martin Prokop, který je průběžně devátý.

Životní sezonu prožívá i Sebastian Ogier. Vyhrál už pátý závod rallyového mistrovství světa a průběžné pořadí vede se 181 body, což je dvojnásobek toho, co zatím nasbírali jezdci na druhém a třetím místě, Latvala s Neuvillem.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se