Nová éra začíná. Takový je slogan, pod kterým o uchování klubové tradice bojují hokejisté v Českých Budějovicích. Parta kolem Radka Bělohlava vyjela v pondělí poprvé na led, vyhráno ale oblíbenci budějovických fandů ještě nemají. Budvar arénu, kterou jim město slíbilo pronajmout, totiž blokuje předchozí uživatel, nyní již hradecký Mountfield.

"Po dlouhých útrapách je, zdá se, vše na správné cestě a my se můžeme plně soustředit na přípravy před nadcházející prvoligovou sezonou," stojí v prohlášení na webu nově se formujícího klubu. Přesto nelze přehlédnout fakt, že se hokejisté Budějovic k prvnímu tréninku sešli v dosavadní šatně pro hosty. Tu domácí má stále pod kontrolou Mountfield.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se