Po třinácti letech, která vyplnil úspěšnými působeními v Hamburku, Fiorentině, Atlétiku Madrid a Galatasarayi Istanbul, se vrací Tomáš Ujfaluši do české ligy. Nikoliv však do Olomouce, kde pro velký fotbal vyrostl, ale do Sparty, a říká: „Sparta jako jediná v Česku připadala v úvahu, přišel jsem si pro český titul, který nemám.“

Sparta prohlubuje svůj důraz na mladé hráče, před sezonou se rozloučila se zkušenými obránci Jarošíkem, Vidličkou či Pamičem. Po pohárovém krachu se švédským Häckenem v Evropské lize a šesti inkasovaných brankách v pěti soutěžních zápasech však trochu svou strategii přehodnocuje, obranu se rozhodla posílit a bere zkušeného matadora Ujfalušiho.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se