Pondělní dohrávka Baníku s Jabloncem uzavřela na ostravských Bazalech 4. kolo Gambrinus ligy. Domácí se proti favoritovi snažili, krok ale udrželi jenom v první půli. Ve druhé se zlomili a Jablonec jim nastřílel čtyři góly. Baník podruhé za sebou v lize prohrál výsledkem 0:4 a s Jabloncem už sedm utkání čeká na výhru.

V čele tabulky se vyhřívají Plzeň a Sparta, které dosud neztratily ani bod. Viktoria se ale na povinné vítězství s nováčkem ze Znojma pořádně natrápila, nejtěsnější rozdíl 1:0 zařídil Vladimír Darida. Sparta musela tvrdě zabojovat v malém pražském derby proti Bohemians, prohrávala od desáté minuty 0:1, nakonec ale skóre otočila a brala všechny tři body.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se