Pondělní dohrávka Baníku s Jabloncem uzavřela na ostravských Bazalech 4. kolo Gambrinus ligy. Domácí se proti favoritovi snažili, krok ale udrželi jenom v první půli. Ve druhé se zlomili a Jablonec jim nastřílel čtyři góly. Baník podruhé za sebou v lize prohrál výsledkem 0:4 a s Jabloncem už sedm utkání čeká na výhru.
V čele tabulky se vyhřívají Plzeň a Sparta, které dosud neztratily ani bod. Viktoria se ale na povinné vítězství s nováčkem ze Znojma pořádně natrápila, nejtěsnější rozdíl 1:0 zařídil Vladimír Darida. Sparta musela tvrdě zabojovat v malém pražském derby proti Bohemians, prohrávala od desáté minuty 0:1, nakonec ale skóre otočila a brala všechny tři body.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






