Aby chodil Wayne Rooney na plac jen z lavičky, to se anglickému útočníkovi nelíbí. V sobotním zápase proti Swansea, který United vyhráli suverénně 4:1, naskakoval Rooney až ve dvaašedesáté minutě. Proto se anglický reprezentant ozval.

"Potřebuji hrát víc zápasů," citoval Rooneyho server goal.com. Sedmadvacetiletý střelec, o kterém se mluvilo (a stále ještě mluví) v souvislosti s jeho nespokojeností v Manchesteru a možným přestupem do Chelsea, prý podle vlastních slov nemá kondici, na kterou je zvyklý.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se