Aby chodil Wayne Rooney na plac jen z lavičky, to se anglickému útočníkovi nelíbí. V sobotním zápase proti Swansea, který United vyhráli suverénně 4:1, naskakoval Rooney až ve dvaašedesáté minutě. Proto se anglický reprezentant ozval.
"Potřebuji hrát víc zápasů," citoval Rooneyho server goal.com. Sedmadvacetiletý střelec, o kterém se mluvilo (a stále ještě mluví) v souvislosti s jeho nespokojeností v Manchesteru a možným přestupem do Chelsea, prý podle vlastních slov nemá kondici, na kterou je zvyklý.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






