Tři sezony strávil Kimi Räikkönen u Ferrari a v roce 2007 s ní vyhrál doposud svůj jediný mistrovský titul. Teď se má toto spojení opět vrátit. Alespoň to říká Eddie Jordan, bývalý závodník a vlastník stáje po něm pojmenované, který má stále ve formuli výrazné kontakty.

Räikkönenovi po letošní sezoně vyprší kontrakt v Lotusu a sám jezdec si prý přál přestup do Red Bullu. Jenže stáj si podle Jordana už pořídila k Vettelovi posilu. K úřadujícímu mistru světa se má místo Australana Marka Webbera připojit jeho krajan Daniel Ricciardo.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se