Kubánský překážkář Orlando Ortega, jenž opustil po mistrovství světa v Moskvě reprezentační tým, potvrdil, že už se nechce vrátit do vlasti. Šestý muž z olympijských her v Londýně uvedl, že k rozhodnutí emigrovat dospěl poté, co mu Kubánská atletická federace udělila šestiměsíční distanc.
"Bylo to hodně složité a těžké rozhodnutí, ale už jsem ho udělal a nebudu ho brát zpátky," řekl Ortega v telefonickém rozhovoru s agenturou Reuters z Padovy, kde bydlí u přátel.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





