Fanoušci FC Kodaň, kteří nemají dánsky znějící jména, přišli o lístky na zápasy v základní skupině Ligy mistrů, v níž se jejich tým utká s Realem Madrid, Juventusem a Galatasarayem. Podle deníku Ekstrabladet jim vedení klubu vstupenky zrušilo z bezpečnostních důvodů.
"Něco tak ponižujícího jsem ještě nezažil," řekl Masoud Barid, který byl stejně jako další příznivci o odebrání lístků informován e-mailem. "Se soupeři Kodaně nemám vůbec nic společného. Prostě chci jen fandit svému týmu," přidal.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










