Fanoušci FC Kodaň, kteří nemají dánsky znějící jména, přišli o lístky na zápasy v základní skupině Ligy mistrů, v níž se jejich tým utká s Realem Madrid, Juventusem a Galatasarayem. Podle deníku Ekstrabladet jim vedení klubu vstupenky zrušilo z bezpečnostních důvodů.

"Něco tak ponižujícího jsem ještě nezažil," řekl Masoud Barid, který byl stejně jako další příznivci o odebrání lístků informován e-mailem. "Se soupeři Kodaně nemám vůbec nic společného. Prostě chci jen fandit svému týmu," přidal.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se