"Je přede mnou poslední rok smlouvy, tak doufám, že bude úspěšný," řekl hokejový útočník Radim Vrbata novinářům. Je si totiž moc dobře vědom toho, že pokud chce v NHL pokračovat, musí se v následující sezoně předvést.

Příští rok končí Vrbatovi ve Phoenixu smlouva, po jejímž skončení se stane volným hráčem. "Mým cílem je dobře ji začít. Letos chceme bojovat o play-off," řekl Vrbata. Není náhodou, že hráči hrají v posledním roce své smlouvy až nadprůměrně dobře. V NHL se bojuje o velké kontrakty a Vrbatovi to může pomoct dvojnásob. Po nepovedeném mistrovství světa má totiž co dokazovat také trenéru Hadamczikovi, který připravuje sestavu české reprezentace pro olympiádu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se