Cesc Fábregas, který nyní patří k oporám Barcelony, kam odešel před časem právě z Arsenalu, pro The Guardian řekl, že jej Özilův odchod do Arsenalu překvapil. „Podle mého názoru to byl druhý nejlepší fotbalista Realu,“ řekl španělský reprezentant.

Motiv, který mohlo mít vedení Realu pro prodej tvořivého záložníka, kromě částky téměř 45 milionů liber (1,3 miliardy korun), jež pomohla kompenzovat zhruba dvakrát tak finančně náročný nákup Garetha Balea z Tottenhamu, se snaží najít španělský web elpais.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se