Jméno Roberta Kubici, jenž po vážné havárii v rallye před dvěma lety málem přišel o ruku, se opět objevilo ve spojitostí s formulí 1. Podle internetových stránek Sport.de už několikrát testoval své možnosti na simulátoru stáje Mercedes ve F1.
Polského pilota, který má za sebou pět sezon ve formuli 1, v níž v roce 2008 dokonce v konečném pořadí skončil čtvrtý, už mnozí odepsali. Podle přísloví: sejde z očí, sejde z mysli. On však cestu zpět podle všeho ještě definitivně nezavrhl.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










