Čeští basketbalisté na mistrovství Evropy prohráli s obhájci zlatých medailí Španěly 39:60. Proti favoritovi propadli v poslední čtvrtině, v níž vstřelili pouhé dva body. V základní skupině je ještě čekají klíčové souboje o postup s Gruzií a Chorvatskem, na kontě mají po třech zápasech jednu výhru.

"Pro nás to byl speciální moment hrát proti tak skvělému týmu. Do obrany jsme vložili hodně úsilí. Ta je dobrá. Náš problém byl dnes v útoku. Nebyli jsme schopní proměňovat střely, byli jsme příliš nervózní, i když nevím proč," řekl trenér Pavel Budínský.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se