Čeští basketbalisté na mistrovství Evropy prohráli s obhájci zlatých medailí Španěly 39:60. Proti favoritovi propadli v poslední čtvrtině, v níž vstřelili pouhé dva body. V základní skupině je ještě čekají klíčové souboje o postup s Gruzií a Chorvatskem, na kontě mají po třech zápasech jednu výhru.
"Pro nás to byl speciální moment hrát proti tak skvělému týmu. Do obrany jsme vložili hodně úsilí. Ta je dobrá. Náš problém byl dnes v útoku. Nebyli jsme schopní proměňovat střely, byli jsme příliš nervózní, i když nevím proč," řekl trenér Pavel Budínský.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








