"Vše bylo připraveno, zbývalo už jen rozdat medaile, ale všichni víme, co přišlo," vzpomíná Josef Blecha na napjaté dny začátku června, kdy Česko, včetně Prahy a okolí koryta řeky Vltavy v centru metropole, trápila velká voda. Jednou z věcí, které s sebou povodeň vzala, byly i veslařské Primátorky.

Blecha, ředitel tradičního závodu za letos pořádající Český veslařský klub Praha, a lidé kolem něj tak začali nanovo. Muselo se opravit zázemí klubovny u Podolí, nachystat řeka. Stihlo se to dle plánů do poloviny září. Jubilejní, stý ročník závodu tak čeká na svůj restart teď, o víkendu od 20. do 22. září.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se