„Po Vueltě pořád nejsem v optimální kondici ani formě a tak těžký a dlouhý závod bych nebyl schopen absolvovat na úrovni,“ vzkázal nejlepší český cyklista současnosti Roman Kreuziger fanouškům na svém webu a okomentoval tak své rozhodnutí, nestartovat na mistrovství světa.

Rozhodl se na poslední chvíli, protože prý stále věřil, že se jeho stav zlepší. „Trénoval jsem týden v Itálii, ale viděl jsem, že posun výkonnosti není takový, jaký by měl být. Ještě v pondělí jsem absolvoval kvalitní trénink, ale pořád jsem cítil, že to není ono. Nakonec mi dala za pravdu i data z tréninků,“ uvedl nejlepší český silniční cyklista.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se