Arsenu Wengerovi končí po této sezoně smlouva a Arsenal má na výběr - prodloužit, nebo nechat francouzského taktika jít. Sám trenér by chtěl u Gunners zůstat, ideálně až do konce své kariéry.
"Rád bych v Arsenalu zůstal navždy. Miluju ten klub a navíc bych se tím stal nesmrtelným," citoval Wengera portál Goal.com, podle kterého s největší pravděpodobností majitel Arsenalu Stan Kroenke Wengerovi novou smlouvu nabídne.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







