Arsenu Wengerovi končí po této sezoně smlouva a Arsenal má na výběr - prodloužit, nebo nechat francouzského taktika jít. Sám trenér by chtěl u Gunners zůstat, ideálně až do konce své kariéry.

"Rád bych v Arsenalu zůstal navždy. Miluju ten klub a navíc bych se tím stal nesmrtelným," citoval Wengera portál Goal.com, podle kterého s největší pravděpodobností majitel Arsenalu Stan Kroenke Wengerovi novou smlouvu nabídne.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se