Vodácká sezona, která vyvrcholila slalomářským mistrovstvím světa v pražské Troji, je u konce a čeští jezdci si užívají krátkou pauzu před tréninkem na další sezonu. Většina z nich ale svou dovolenou pojala aktivně - Ondřeje Synka čekají ještě dva "sranda závody“, jak sám říká. O víkendu se zúčastní tradičního Chalupa Cupu v Jindřichově Hradci, který na rybníku Vajgar organizuje bývalý stříbrný olympionik Václav Chalupa.

"V Jindřichově Hradci je to spíš sešlost než soutěž, jede se jen dvě stě metrů. Na konci října pak ještě pojedu v Bernu opravdu hromadný závod, kde startuje 300 lodí najednou v jeden okamžik a je to na devět kilometrů,“ svěřuje se s dalšími plány Synek.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se