Australan Mark Webber vyhrál s vozem Red Bull kvalifikaci na Velkou cenu Japonska formule 1. Lídr mistrovství světa Sebastian Vettel z téže stáje byl druhý, jeho největší soupeř Fernando Alonso z Ferrari až osmý.

"Sebastian měl v kvalifikaci nějaké problémy, takže je to tak trochu bezcenná pole position, ale i tak z ní mám radost," řekl Webber, který po sezoně ukončí kariéru. "Beru to jako příjemné rozloučení se Suzukou," dodal.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se