Australan Mark Webber vyhrál s vozem Red Bull kvalifikaci na Velkou cenu Japonska formule 1. Lídr mistrovství světa Sebastian Vettel z téže stáje byl druhý, jeho největší soupeř Fernando Alonso z Ferrari až osmý.
"Sebastian měl v kvalifikaci nějaké problémy, takže je to tak trochu bezcenná pole position, ale i tak z ní mám radost," řekl Webber, který po sezoně ukončí kariéru. "Beru to jako příjemné rozloučení se Suzukou," dodal.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








