Bývalý fotbalový reprezentant Jan Polák se razantně ohradil proti kritice, která zahrnula hráče Wolfsburgu po špatných výsledcích v německé lize. Fanoušky rozladila především porážka 0:2 s posledním Braunschweigem, který do té doby nevyhrál, a vyčetli hráčům, že jim jde hlavně o peníze a nehrají srdcem.
"Nejsme žádný tým podělaných milionářů. To, že jsme podlehli Braunschweigu, není přece v penězích. To se stalo jednoduše a jenom proto, že jsme hráli špatně," uvedl Polák v rozhovoru pro list Wolfsburger Allgemeine Zeitung. "Pořád poslouchat tyhle výčitky hlavně moc nesvědčí," prohlásil dvaatřicetiletý český záložník.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








