Bývalý fotbalový reprezentant Jan Polák se razantně ohradil proti kritice, která zahrnula hráče Wolfsburgu po špatných výsledcích v německé lize. Fanoušky rozladila především porážka 0:2 s posledním Braunschweigem, který do té doby nevyhrál, a vyčetli hráčům, že jim jde hlavně o peníze a nehrají srdcem.

"Nejsme žádný tým podělaných milionářů. To, že jsme podlehli Braunschweigu, není přece v penězích. To se stalo jednoduše a jenom proto, že jsme hráli špatně," uvedl Polák v rozhovoru pro list Wolfsburger Allgemeine Zeitung. "Pořád poslouchat tyhle výčitky hlavně moc nesvědčí," prohlásil dvaatřicetiletý český záložník.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se