Hokejistům pražské Sparty stačil v dohrávce 12. kola pouhý bod, aby přeskočili Pardubice, Třinec a Brno na čele tabulky. Středeční měření sil se Zlínem se Sparťanům v tomto směru povedlo. Soupeři z jihu Moravy nasypali čtyři góly a po výhře 4:2 jsou v tabulce extraligy první.

Pražané přehráli v normální hrací době v domácím prostředí neoblíbeného soupeře poprvé od čtvrtfinále play off v roce 2009. V dalších osmi zápasech dokázal Zlín na ledě Sparty vždy bodovat, sedmkrát se radoval z výhry. Tentokrát ale Sparta potvrdila, že je v této sezoně nejlepším týmem před domácími fanoušky.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se