Hokejistům pražské Sparty stačil v dohrávce 12. kola pouhý bod, aby přeskočili Pardubice, Třinec a Brno na čele tabulky. Středeční měření sil se Zlínem se Sparťanům v tomto směru povedlo. Soupeři z jihu Moravy nasypali čtyři góly a po výhře 4:2 jsou v tabulce extraligy první.
Pražané přehráli v normální hrací době v domácím prostředí neoblíbeného soupeře poprvé od čtvrtfinále play off v roce 2009. V dalších osmi zápasech dokázal Zlín na ledě Sparty vždy bodovat, sedmkrát se radoval z výhry. Tentokrát ale Sparta potvrdila, že je v této sezoně nejlepším týmem před domácími fanoušky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










