Fotbalisté Plzně se v poslední době dostali do útlumu a po nedělní ligové prohře 0:1 v Teplicích přišli o druhé místo v tabulce. Kouč Pavel Vrba připustil, že týmu oproti minulým sezonám chybí střelec a že se zatím nevyrovnal s odchodem reprezentanta Vladimíra Daridy. Mužstvo podle něj doplácí i na to, že je v něm hodně hodných hráčů. Může prý trvat třeba i rok, než se podaří tým přebudovat.

"Jsme v komplikované situaci. Každý po nás už momentálně chce, abychom hráli o nejvyšší příčku. Teď je otázka, jestli při těch změnách, které se pravidelně stávají v mužstvu, dokážeme tu kvalitu udržet," řekl Vrba novinářům.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se