Lídr anglické fotbalové ligy Arsenal bez nemocného Rosického utrpěl druhou porážku v sezoně, ve šlágru 11. kola prohrál na hřišti Manchesteru United 0:1. Londýnský klub nadále vede tabulku, ale už jen o dva body před Liverpoolem.

Manchester City prohrál na hřišti předposledního Sunderlandu 0:1 a klesl na osmé místo. Za vítěze odehrál celý zápas obránce Ondřej Čelůstka. Sobotní zaváhání Evertonu a Chelsea nedokázali využít ani fotbalisté Tottenhamu, kteří doma podlehli Newcastlu také 0:1.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se