Lídr anglické fotbalové ligy Arsenal bez nemocného Rosického utrpěl druhou porážku v sezoně, ve šlágru 11. kola prohrál na hřišti Manchesteru United 0:1. Londýnský klub nadále vede tabulku, ale už jen o dva body před Liverpoolem.
Manchester City prohrál na hřišti předposledního Sunderlandu 0:1 a klesl na osmé místo. Za vítěze odehrál celý zápas obránce Ondřej Čelůstka. Sobotní zaváhání Evertonu a Chelsea nedokázali využít ani fotbalisté Tottenhamu, kteří doma podlehli Newcastlu také 0:1.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










