1) Která z účetních soustav (CAS, IFRS) podle vás lépe vystihuje majetkovou pozici a výkon podniku, případně proč?
2) Za významný krok českých účetních předpisů směrem k IFRS bylo vydáváno komponentní odpisování. Jaké s tím máte zkušenosti?
3) Jaké ustanovení IFRS byste nejraději rovnou přejali do CAS a proč?
Sylvie Matoušková
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



