Trenér Vítězslav Lavička neskrýval po zápase plné uspokojení. Jeho Sparta porazila doma Mladou Boleslav 4:1 a důležitou výhrou oslavila 120 let klubu.

"Nechtěli jsme pokazit nádherné oslavy, byli jsme odhodláni orámovat je vítězstvím, a přitom jsme po inkasovaném gólu prohrávali 0:1. Nastaly komplikace, které se projevovaly dost velkou nepřesností v kombinaci. Naštěstí se nám těsně před přestávkou podařilo vyrovnat," řekl Lavička.

"Ve druhé půli už jsme zlepšeným výkonem i díky skvělé divácké kulise vybojovali cenné vítězství. Účet uplynulých patnáct kol bez porážky prozrazuje, že jdeme správným směrem, ale jsme teprve na polovině cesty k vytčenému cíli," připomněl letenský kouč.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se