Trenér Vítězslav Lavička neskrýval po zápase plné uspokojení. Jeho Sparta porazila doma Mladou Boleslav 4:1 a důležitou výhrou oslavila 120 let klubu.
"Nechtěli jsme pokazit nádherné oslavy, byli jsme odhodláni orámovat je vítězstvím, a přitom jsme po inkasovaném gólu prohrávali 0:1. Nastaly komplikace, které se projevovaly dost velkou nepřesností v kombinaci. Naštěstí se nám těsně před přestávkou podařilo vyrovnat," řekl Lavička.
"Ve druhé půli už jsme zlepšeným výkonem i díky skvělé divácké kulise vybojovali cenné vítězství. Účet uplynulých patnáct kol bez porážky prozrazuje, že jdeme správným směrem, ale jsme teprve na polovině cesty k vytčenému cíli," připomněl letenský kouč.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









