Fotbalisté Bayernu Mnichov sice v sobotu poprvé po třech letech porazili v bundeslize Dortmund a v této sezoně ještě neprohráli, úplná pohoda však v bavorském velkoklubu nevládne. Trenér Pep Guardiola je naštvaný, že někdo z jeho svěřenců vynáší do médií detaily o týmu.

"Nezáleží na tom, kdo to je. Budou padat hlavy," řekl podle listu Bild španělský kouč hráčům po sobotním utkání, které Bayern vyhrál 3:0. "Vyhodím ho. Pode mnou si už nezahraje," dodal Guardiola. Toho rozzuřilo, že se právě v Bildu objevily v den utkání informace o taktice, s níž hodlal Bayern na svého rivala vyrukovat.

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se