Fotbalisté Bayernu Mnichov sice v sobotu poprvé po třech letech porazili v bundeslize Dortmund a v této sezoně ještě neprohráli, úplná pohoda však v bavorském velkoklubu nevládne. Trenér Pep Guardiola je naštvaný, že někdo z jeho svěřenců vynáší do médií detaily o týmu.
"Nezáleží na tom, kdo to je. Budou padat hlavy," řekl podle listu Bild španělský kouč hráčům po sobotním utkání, které Bayern vyhrál 3:0. "Vyhodím ho. Pode mnou si už nezahraje," dodal Guardiola. Toho rozzuřilo, že se právě v Bildu objevily v den utkání informace o taktice, s níž hodlal Bayern na svého rivala vyrukovat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







