Ve středu odlétá olympijská vítězka ve skifu Mirka Knapková na třítýdenní soustředění do Jihoafrické republiky. Věnovat se chce především fyzické přípravě na příští sezonu, která začíná už v březnu úvodním závodem Světového poháru v Austrálii.
Po krátké dovolené nechyběla v Praze na tradičních Primátorkách a potom přijala pozvání ke třem zahraničním závodům na dlouhých tratích, včetně šestnáctikilometrového maratonu na rakouském na jezeře Wörthersee u Klagenfurtu, kde skončila druhá.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






