Ve středu odlétá olympijská vítězka ve skifu Mirka Knapková na třítýdenní soustředění do Jihoafrické republiky. Věnovat se chce především fyzické přípravě na příští sezonu, která začíná už v březnu úvodním závodem Světového poháru v Austrálii.

Po krátké dovolené nechyběla v Praze na tradičních Primátorkách a potom přijala pozvání ke třem zahraničním závodům na dlouhých tratích, včetně šestnáctikilometrového maratonu na rakouském na jezeře Wörthersee u Klagenfurtu, kde skončila druhá.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se