1. PODÍL NA ZISKU PRO ZAMĚSTNANCE PODLE NOVÉ PRÁVNÍ ÚPRAVY

Je dlouholetým zvykem vyplácet vedoucím zaměstnancům podíl na zisku společnosti na základě vnitřního mzdového předpisu a podíl na zisku je taky jednou z motivačních složek pro tyto zaměstnance. Nyní si však nejsme jistí, zda od 1. 1. 2014' kdy bude platit nový občanský zákoník, bude možné zisk společnosti rozdělovat a vyplácet zaměstnancům. Jak máme v tomto případě postupovat?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se