Ani výborná běžecká příprava po téměř nulovém tréninku na skokanských můstcích nepřinesla českým sdruženářům uspokojivý výsledek v úvodu Světového poháru. Trenér Luděk Šablatura se tak z víkendových závodů ve finském Kuusamu vrátil s výrazně smíšenými pocity. Před úterním odletem ke druhému závodu do norského Lillehammeru ale netajil, že věří ve zlepšení formy svých svěřenců.

Utrápený víkend z Kuusama, který alespoň kosmeticky vylepšil Miroslav Dvořák dvanáctým místem, byse neměl opakovat. Tedy, pokud se reprezentantům konečeně podaří zatrénovat si na skokanském můstku.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se