Ani výborná běžecká příprava po téměř nulovém tréninku na skokanských můstcích nepřinesla českým sdruženářům uspokojivý výsledek v úvodu Světového poháru. Trenér Luděk Šablatura se tak z víkendových závodů ve finském Kuusamu vrátil s výrazně smíšenými pocity. Před úterním odletem ke druhému závodu do norského Lillehammeru ale netajil, že věří ve zlepšení formy svých svěřenců.
Utrápený víkend z Kuusama, který alespoň kosmeticky vylepšil Miroslav Dvořák dvanáctým místem, byse neměl opakovat. Tedy, pokud se reprezentantům konečeně podaří zatrénovat si na skokanském můstku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











