České florbalistky podlehly v semifinále mistrovství světa v Ostravě před rekordní návštěvou 4694 diváků favorizovaným Švédkám 2:9 a v neděli od 12:30 budou hrát o bronz se Švýcarskem. Češky sice v druhé třetině vyrovnaly z 0:2 na 2:2, ale úřadující mistryně světa ještě v prostřední části čtyřmi góly rozhodly. Švédky budou útočit na čtvrtý titul za sebou v repríze předloňského finále proti Finsku.

Do ČEZ Arény zavítala nejvyšší návštěva v historii mistrovství světa žen, která překonala finále mezi Švédskem a Švýcarskem z roku 2009 ve Västeras (4521 diváků). "Jsme moc vděčné, že diváci chodí a podporovali nás až do konce, i když výsledek je děsivý, i nám zatleskali," řekla útočnice Dominika Šteglová.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se