Trenéra hokejové reprezentace Aloise Hadamczika čekají perné Vánoce. S blížícím se termínem nahlášení konečné nominace na olympijský turnaj v Soči se jen těžko bude zbavovat myšlenek na hokej. A přestože připustil, že alespoň na Štědrý den dokáže vypnout, bude to skutečně jen nakrátko.
"Vypnu, ale asi tak na dvě hodinky při večeři. Pak si stejně sedneme a bavíme se, co a jak bude v hokeji. To už je taková deformace. Když děláš celý život hokej, stejně se o tom bavíš. A zvlášť před olympiádou se to člověku neustále honí hlavou," řekl Hadamczik.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









