Od svého téměř vynuceného přestupu z Anglie už Gareth Bale ušel pořádný kus cesty. Vyléčil zranění, probojoval se zpět do sestavy bílého baletu a teď si užívá.

"Bylo těžké naskočit do sezony bez pořádné letní přípravy, chyběl mi kontakt s míčem i kondice," řekl Bale ke svým začátkům na Santiagu Bernabeu. "Jakmile jsem byl ale fyzicky v pořádku, mohl jsem konečně ukázat, co ve mě je," dodal.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se