Od svého téměř vynuceného přestupu z Anglie už Gareth Bale ušel pořádný kus cesty. Vyléčil zranění, probojoval se zpět do sestavy bílého baletu a teď si užívá.
"Bylo těžké naskočit do sezony bez pořádné letní přípravy, chyběl mi kontakt s míčem i kondice," řekl Bale ke svým začátkům na Santiagu Bernabeu. "Jakmile jsem byl ale fyzicky v pořádku, mohl jsem konečně ukázat, co ve mě je," dodal.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










