Basketbalisté Miami prohráli v pátečním utkání NBA v Sacramentu 103:108 po prodloužení, čímž skončila jejich devatenáctizápasová vítězná série proti klubům ze Západní konference. Kings je porazili poprvé od března 2008.
V týmu obhájců titulu dal LeBron James 33 bodů, ale domácí proti němu vytasili tři dvacetibodové střelce: nejlepším z nich byl se 27 body pivot DeMarcus Cousins. Miami sice mělo drtivý nástup a první čtvrtinu vyhrálo 32:19, ale už po třetím dějství byl jeho náskok pryč.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







