Na den přesně po 23 měsících se vrací o nejbližším víkendu do Nového Města na Moravě Světový pohár v běhu na lyžích. Do lyžařského centra Vysočiny tentokrát míří sprinteři, kteří zabojují o poslední nominační body nutné ke startu na olympijských hrách v Soči. Účast přislíbilo kolem stovky mužů a osmdesáti žen z 21 zemí a bude mezi nimi i téměř kompletní světová špička.
V letošní výjimečně teplé zimě už byla zrušena tradiční Jizerská padesátka, v Novém Městě si ale s nedostatkem sněhu dokázali poradit.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











