Na den přesně po 23 měsících se vrací o nejbližším víkendu do Nového Města na Moravě Světový pohár v běhu na lyžích. Do lyžařského centra Vysočiny tentokrát míří sprinteři, kteří zabojují o poslední nominační body nutné ke startu na olympijských hrách v Soči. Účast přislíbilo kolem stovky mužů a osmdesáti žen z 21 zemí a bude mezi nimi i téměř kompletní světová špička.

V letošní výjimečně teplé zimě už byla zrušena tradiční Jizerská padesátka, v Novém Městě si ale s nedostatkem sněhu dokázali poradit.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se