Snowboardcrossařka Eva Samková po nedávném zranění kolena jasně vyhrála v Andoře poslední závod Světového poháru před olympijskými hrami a má druhý triumf v sezoně. Druhá skončila Kanaďanka Dominique Maltaisová, která zvítězila v sobotu. Třetí místo dnes obsadila Američanka Lindsey Jacobellisová.
Samková si po vítězství v úvodním závodu sezony v Montafonu při tréninku poranila koleno a další díl v Lake Louise musela vynechat. V sobotu se vrátila sedmým místem po pádu zaviněném vlastní chybou v semifinále, ale dnes už opět kralovala. Přitom se jí nedařily starty a na první místo se musela propracovávat ze zadních pozic.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









