Jamajská sprinterská hvězda Usain Bolt potvrdil, že po roční přestávce se 17. června opět zúčastní ostravské Zlaté tretry. Druhou ozdobou populárního mítinku bude jeho krajanka a nejlepší atletka minulé sezony, sprinterka Shelly-Ann Fraserová-Pryceová.
Bolt přijede do Ostravy už posedmé. "Reklamní peníze ve spojení s jeho jménem mají svoji váhu a hrají nemalou roli,“ přiznává šéf pořádající agentury Miroslav Černošek. "Bude to pro něj na jaře třetí a zároveň poslední start v Evropě. Do konce března by se měl po dohodě s trenérem rozhodnout, zda poběží stovku, nebo dvoustovku,“ upřesňuje manažer Alfonz Juck.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






