V posledním únorovém týdnu přivítá pražská O2 arena atletický mítink Praha Indoor za účasti českých a několika špičkových světových závodníků. Mítink se odehraje 25. února a pro pořadatele bude testem na halové mistrovství Evropy, které Česko hostí příští rok. „Pro řadu atletů to bude generálka na halové mistrovství světa, které proběhne 7. až 9. března v polských Sopotech,“ připomíná svazový předseda Libor Varhaník.

Ze světových atletů ozdobí startovní listinu v O2 areně halový mistr světa z roku 2012 Mohamed Aman z Etiopie v běhu na 800 metrů, jamajský sprinter a parťák Usaina Bolta ze štafety Nesta Carter či výškařka Blanka Vlašičová z Chorvatska.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se